Peugeot Katowice z tytułem bardzo dobrego salonu 2022

Peugeot Katowice z tytułem bardzo dobrego salonu 2022

Wielki Test Salonów 2022 przyniósł niezwykle korzystne wyniki dla Grupy Pietrzak. „Tajemniczy klienci” przetestowali punkty sprzedażowe 345 dilerów. Dwa z naszych salonów otrzymały prestiżowy tytuł "bardzo dobrego salonu", a jeden z nich został uhonorowany mianem "wzorowego salonu".

Jak salon Peugeot Katowice wypadł w Wielkim Teście Salonów 2022?

Najnowszy test magazynu „Auto Świat” Grupa Pietrzak zdała z wyróżnieniem. Tytuł bardzo dobrego salonu przypadł Peugeot Katowice.
Takie wyróżnienia są dla naszej firmy niezwykle ważnym drogowskazem w drodze do rozwoju. Cieszymy się niezmiernie, że nasze starania zostały zauważone i docenione przez ekspertów branży motoryzacyjnej.

72 audytorów zaangażowanych do realizacji testu w ciągu trzech miesięcy przemierzając kraj, jako „tajemniczy klienci” odwiedziło aż 345 salonów, reprezentujących 24 marki samochodowe.

Sukcesy salonu Peugeot w Katowicach

Wyniki rankingu są pozytywne, bo świadczą o rosnącej jakości obsługi w branży motoryzacyjnej, aż połowa odwiedzonych salonów zasłużyła bowiem na wyróżnienie, a 20 z nich audytorzy przyznali maksymalną możliwą ilość punktów we wszystkich kategoriach. Dla porównania, rok wcześniej na mapie Polski były tylko 3 takie „idealne” salony.

Autoryzowany Salon Peugeot Katowice - Bardzo Dobry Salon 2022

Klienci Peugeot Katowice Pietrzak mogą mieć pewność, że odwiedzając nasze salony, będą traktowani profesjonalnie, otrzymają wszechstronne doradztwo i będą mieć dostęp do szerokiej gamy najlepszych samochodów. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnianie najlepszego możliwego doświadczenia zakupowego i utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta. Świadczy ono o zaufaniu i uznaniu, jakim cieszy się salon Peugeot w Katowicach, należący do Grupy Pietrzak. Jest to dla nas dodatkowy impuls do dalszego doskonalenia naszych usług, podnoszenia standardów obsługi klienta i poszerzania oferty samochodowej. Naszym celem jest nieustanny rozwój i zapewnienie naszym klientom niezapomnianych doświadczeń, zarówno na etapie zakupu, jak i w długoterminowej współpracy.

Dziękujemy!

Peugeot Auto dealer Katowice - Grupa Pietrzak

 • place
  Bocheńskiego 100
  40-816 Katowice
 • call

  tel. (32) 252 50 70
  fax: (32) 252 39 36

 • schedule

  pn.-pt: 9:00-18:00
  sob: 9:00-14:00

 • perm_identity

  Aneta Skowron - Dyrektor Handlowy
  aneta.skowron@grupapietrzak.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem