Gama aut hybrydowych Plug-In i elektrycznych

Od małych samochodów miejskich, przez limuzyny i SUV-y, po modele rodzinne – bogata oferta Peugeot pozwoli Ci bez trudu wybrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Rozpoznawalne na pierwszy rzut oka, samochody Peugeot odznaczają się nowoczesnym i eleganckim designem.

Modułowa konstrukcja i ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że modele Peugeot zapewniają wyjątkowe emocje za kierownicą. Wyposażone zostały w silniki o wyjątkowo niskiej emisji CO2, umożliwiające oszczędne zużycie paliwa.

Nasze modele wyposażone są w nowatorskie systemy, jak stanowisko kierowcy PEUGEOT i-Cockpit®, technologia Mirror Screen, czy usługa alarmowa PEUGEOT Connect SOS & Assistance, wprowadzona z myślą o komforcie i bezpieczeństwie wszystkich użytkowników.

Gama aut hybrydowych Plug-In i elektrycznych

Zerowy poziom emisji dwutlenku węgla dzięki samochodom elektrycznym Peugeot. Nasza oferta samochodów elektrycznych zaspokoi wszystkie twoje potrzeby: ultra-kompaktowy samochód miejski, 5-osobowy samochód rodzinny, funkcjonalny pojazd użytkowy...

W 100% elektryczne pojazdy marki Peugeot łączą w sobie innowacyjną stylistykę, doskonałe osiągi środowiskowe i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Poznaj naszą ofertę - kliknij 

Zadzwoń:  (32) 252 50 78

Napisz: serwis@autodealer.pl

Odwiedź nasz salon:

Peugeot Autodealer Katowice 

ul. Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice

Sprawdź ofertę finansowania Peugeot

Peugeot Auto dealer Katowice - Grupa Pietrzak

 • place
  Bocheńskiego 100
  40-816 Katowice
 • call

  tel. (32) 252 50 70
  fax: (32) 252 39 36

 • schedule

  pn.-pt: 9:00-18:00
  sob: 9:00-14:00

 • perm_identity

  Aneta Skowron - Dyrektor Handlowy
  aneta.skowron@grupapietrzak.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem